انتشار مطلب جدید در وبلاگ

انتشار مطلب جدید در وبلاگ

در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی انتشار مطلب جدید در وبلاگ را آموزش دهیم. این آموزش بر مبنای وبلاگ هایی می باشد که در پلتفرم وردپرس طراحی شده اند. پس از ثبت سفارش طراحی وبلاگ از طرف شما، همکاران ما برای جزییات آن از جمله نام دامنه ی مورد نظرتان، با شما تماس می گیرند. پس از پایان طراحی وبلاگ، حال وبلاگ شما آماده ی ارسال اولین مطلب شما می باشد که در ادامه به نحوه ی انتشار مطلب جدید در وبلاگ خواهیم پرداخت.

توجه داشته باشید که شما بدون داشتن اطلاعات فنی زیاد در مورد طراحی سایت، پس از مطالعه ی این آموزش، به تنهایی خواهید توانست مطالبتان را در وبلاگ شخصی خود قرار دهید.

مطلب من آماده است، از کجا شروع کنم؟

پس از طی مراحل طراحی وبلاگ، همکاران ما یک لینک به همراه نام کاربری و گذرواژه در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید با استفاده از آن به بخش پیشخوان وبلاگ خود وارد شوید. دقت داشته باشید که در حفظ و نگه داری لینک، نام کاربری و گذرواژه نهایت دقت را داشته باشید. زیرا در صورت عدم دقت، هکرها به راحتی می توانند نسبت به تخریب وبلاگ شما اقدام کنند. نمونه صفحه ی ورود را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

پس از وارد کردن نام کاربری و گذرواژه، وارد بخش پیشخوان خواهید شد. صفحه ی پیش خوان ظاهری شبیه به تصویر زیر خواهد داشت:

توجه داشته باشید که در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی در زمینه ی وردپرس، به هیچ وجه وارد دیگر گزینه ها نشوید. پس از ورود به صفحه ی پیشخوان، نشانگر خود را روی گزینه ی “نوشته ها” از نوار عمودی سمت راست برده، و پس از باز شدن پنجره ی جدید، گزینه ی “افزودن نوشته” را انتخاب نمایید:

پس از انتخاب گزینه ی “افزودن نوشته“، صفحه ی زیر را مشاهده خواهید نمود:

در این صفحه شما میتوانید عنوان نوشته ی خود را انتخاب و وارد نمایید. در اینجا به عنوان مثال عنوان “آموزش قرار دادن پست جدید در وبلاگ” را وارد میکنیم:

حال در قسمت “شروع به نوشتن نمایید“، می توانید متن اصلی مربوط به پست جدید خود را وارد نمایید:

پس از وارد کردن متن، حالا نوبت به ارسال پست جدید در وبلاگ می رسد. گزینه ی “انتشار…” را مطابق تصویر زیر انتخاب نمایید:

حال برای انتشار نهایی مطلب خود، گزینه ی “انتشار” را انتخاب نمایید:

همان گونه که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، پست جدید با موفقیت در وبلاگ قرار گرفته است:

در صورتی که در هر یک از مراحل بالا، به مشکلی برخوردید، با ما تماس بگیرید.

در مطالب آموزشی بعدی با نحوه ی قرار دادن تصویر شاخص برای پست جدید و تصویر در متن آشنا خواهیم شد.

نظرات بسته شده است.